ДФС Буковини: Сплачувати податки потрібно за діючими реквізитами

ДФС Буковини: Сплачувати податки потрібно за діючими реквізитами

Головне управління ДФС у Чернівецькій області нагадує, що з 11 вересня 2018 року зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів (крім ЄСВ), здійснюється лише на рахунки, відкриті на балансі Державної казначейської служби України (банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), МФО 899998) на ім'я управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Чернівецької області, які були введені в дію з 02 липня 2018 року.

У відомстві наголошують, кошти які сплачуються платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться  платникам як нез’ясовані надходження.

З огляду на зазначене, просимо  платників податків, зборів та платежів до державного і місцевих бюджетів, при сплаті звернути увагу на актуальність реквізитів рахунків, які відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

Інформація про реквізити діючих бюджетних рахунків розміщена на офіційному порталі  територіальних органів ДФС у Чернівецькій області  в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://cv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/).

Перевірити стан розрахунків за бюджетом можна через «Електронний кабінет платника» або звернутись до ЦОП за місцем реєстрації (податкової адреси).