Із медичними працівниками закладів освіти проведено семінар-нараду з питань вакцинації

Із медичними працівниками закладів освіти проведено семінар-нараду з питань вакцинації

З метою організації додаткових заходів імунізації пріоритетних груп вихованців закладів дошкільної освіти, учнів закладів загальної середньої освіти та працівників цих закладів, які не мають планових щеплень проти кору 05 вересня 2019 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  проведено семінар-нараду  медичних сестер закладів освіти.

В роботі семінару – нараді прийняли  участь начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Горбан, головний лікар КНП «Путильський ЦПМСД» С.Пилипко,  сімейний лікар КНП «Путильський ЦПМСД» Т.Терен, фахівець відділу державного санітарного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Путильського ГУ ДПСС Н.Довбиш.

Під час засідання обговорено питання організації та контролю за проведенням щеплень проти кору, дифтерії та інших інфекцій відповідно до Календаря профілактичних щеплень в Україні. Медичними працівниками наголошено на необхідності продовження проведення роз’яснювальної роботи серед  батьків щодо необхідності обов’язкових профілактичних щеплень та не допуску дітей до закладів освіти, які не мають протипоказів до їх проведення.

Сімейний лікар Т.Терен ознайомила слухачів з аспектами вакцинації, в тому числі  порядком дій в разі порушення календаря щеплень, сучасними підходами до вакцинації. Як заохочувальний приклад, медпрацівник зазначила, що  сама  вакцинувалася проти КПК та гепатиту В.

Також під час засідання обговорено ситуацію з харчування дітей, зокрема, налагодження співпраці з постачальниками, забезпечення якісного та безпечного харчування, виконання норм натурального набору продуктів харчування,  ефективності співпраці медичного персоналу та  працівників харчоблоку в організації харчування дітей.