В Україні запроваджено міжнародний стандарт до фото на паспорт

В Україні запроваджено міжнародний стандарт до фото на паспорт

17 липня 2019 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 638 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи».

В ній прописані нові вимоги до фотознімків, що відображаються на документах з безконтактним електронним носієм – паспортах громадянина України та громадянина України для виїзду за кордон, посвідках на тимчасове та постійне проживання, посвідках біженця. Даним документом українське законодавство у сфері міграції адаптовано до міжнародних стандартів та рекомендацій Міжнародної організації громадянської авіації IKAO.

Відповідно до нових правил, представникам різних конфесій дозволено з релігійних міркувань фотографуватися у головних уборах. Проте основні вимоги до фото на паспорт залишаються незмінними – вигляд виключно  в анфас, обличчя та чоло відкриті, погляд прямо в об’єктив, очі відкриті, вираз спокійний, в кадрі має бути видно плечі.

Управління ДМС у

Чернівецькій області