Служба зайнятості на замовлення ОТГ навчила 169 безробітних

Служба зайнятості на замовлення ОТГ навчила 169 безробітних

Впродовж шести місяців 2019 року фахівці Чернівецької обласної служби зайнятості провели 195 заходів для 29 об’єднаних територіальних громад області.

«Наші фахівці інформують мешканців громад про сервіси служби зайнятості, ситуацію на ринку праці, перспективи створення нових робочих місць, отримання ваучерів на навчання. З роботодавцями обговорюємо актуальні питання на підприємствах, що працюють на території громад, спільно визначаємо потребу в додаткових кадрах та можливості організації професійного навчання для безробітних мешканців громад», – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

В цьому році на замовлення ОТГ 169 безробітних пройшли професійне навчання та були працевлаштовані у громадах. А четверо мешканців з Новодністровської та Глибоцької ОТГ отримали ваучери на перепідготовку за професіями електрогазозварника та тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

Окрім цього, в громадах для 65 роботодавців, що мають найменшу тривалість зайнятості, проведено 17 інформаційно-консультативних заходів для закріплення на робочих місцях робітників, які були працевлаштовані на підприємства після проходження профнавчання.

Під час інформаційно-роз’яснювальної роботи на семінарах та інших інформаційних заходах, при відвідуванні підприємств фахівці філій звертають увагу на переваги легального працевлаштування, покращення умов праці на підприємствах та збільшення рівня заробітної плати.