Путильчани готуються відзначити 185-ту річницю від дня народження Юрія Федьковича

Путильчани готуються відзначити 185-ту річницю від дня народження Юрія Федьковича

З метою належної підготовки до відзначення 185-ї річниці від дня народження літературного генія Буковини Юрія Федьковича 23 липня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Михайла Ямницького відбулося засідання організаційного комітету з відзначення визначної дати, на честь якої започатковано літературно-мистецьке свято «Шовкова косиця».

Враховуючи проведення ремонтних робіт в родинному обійсті поета члени оргкомітету одностайно ухвалили рішення відхилитись від традиції проводити свято в першу неділю серпня, і провести його саме в день народження митця - 8 серпня.

Також обговорено проведення робіт з благоустрою території, на якій знаходиться музей, забезпечення на святі присутності медиків та представників поліцейської служби.

Далі мова йшла про сценарій самого дійства. Організатори намагались освіжити підхід, отож внесли нові ідейні задумки та сценічні номери.

Власне як і зазвичай цього святкового дня відбудеться покладання квітів до пам’ятника Юрію Федьковичу, народні майстри демонструватимуть власні доробки та презентуватимуть народну творчість. Очікується на приїзд гостей з столиці Буковини та Кіцманщини.