З початку року на виробництві в регіоні - 23 нещасні випадки

З початку року на виробництві  в регіоні - 23 нещасні випадки

Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє:

у першому півріччі 2019 року на підприємствах, в установах та організаціях області зареєстровано 23 випадки загального виробничого травматизму, у тому числі, два - зі смертельним наслідком.

Один із нещасних випадків зі смертельним наслідком мав місце на підприємстві автомобільного транспорту, інший - у галузі з виробництва деревини.

Водночас Управління Держпраці у Чернівецькій області зазначає: на підприємствах, в установах та організаціях Чернівецької області у минулому, 2018,  році зареєстровано 36 нещасних випадків, в яких постраждали 36 працівників, четверо  із них - загинули. 

У 2018 році смертельні нещасні випадки мали місце у лісовій галузі (1), на автодорожньому  транспорті (1), у машинобудуванні (1), на будівництві (1).

Найбільш травмонебезпечними галузями економіки у 2018 - му були лісове господарство та будівництво, найбільш небезпечною професією -  професія водія.

Аналіз виробничого травматизму засвідчував зростання нещасних випадків внаслідок дорожньо-транспортних пригод та через падіння потерпілих.