Безробітним розповіли про всі можливі джерела з пошуку роботи

Безробітним розповіли про всі можливі джерела з пошуку роботи

В Путильській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості  відбувся семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії».

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Марія Іванюк ознайомила безробітних з такими різновидами пошуку вакансій. Серед них поширеними є інтернет ресурси (пошук вакансій на сайтах, зокрема dcz.gov.ua тощо.), через центр зайнятості (комп’ютери вільного доступу – Touch screen, куточок вільного доступу до мережі Інтернет, вакансії, актуальні на ринку праці, у секторі самостійного пошуку роботи, ярмарки вакансій), звернення до знайомих, родичів, друзів. Також є можливість пошуку через оголошення у магазинах, кафе, інших закладах з пропозиціями роботи, в тому числі через засоби масової інформації.

За словами Марії Іванюк, безробітні мають можливість самостійно відвідувати роботодавців та здійснювати пошук на професійних виставках та тематичних конференціях, звертатись до приватних агенцій.

Учасники семінару здобували практичні навички  та ділилися особистим досвідом щодо пошуку вакансій.

Насамкінець учасники підсумували, що починати пошук вакансій потрібно, чітко визначившись, на яку саме роботу безробітний претендує і для цього використовувати потрібно усі джерела вакансій.