На Путильщині безробітним пропонували службу в поліції

На Путильщині безробітним пропонували службу в поліції

06 травня 2019 року в приміщенні Путильської районної філії Чернівецького ОЦЗ на замовлення Головного Управління Національної Поліції України в Чернівецькій області для укомплектування посад поліцейських відбувся міні-ярмарок вакансій.

Начальник відділу кадрового забезпечення Путильського відділення ГУ Національної Поліції Дмитро Гордей ознайомив шукачів роботи із обов’язковими умовами проходження на службу. Людина, яка виявить бажання має бути громадянином України, мати повну загальну середню освіту, віком від 18 до 35 років.

Він поінформував про всі етапи, які необхідно пройти, щоб бути прийнятим на посаду: подати анкету в електронному вигляді, пройти військово-лікарську комісію, тестування, одержати оцінку фізичної підготовки претендента, отримати запрошення на співбесіду, пройти первинну професійну підготовку в ВНЗ (6 місяців).

Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Поляк ознайомила шукачів роботи зі специфікою діяльності, умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями працівників. «Наразі поліцейські забезпечуються повністю поліцейською формою, паливом та планшетами, на які надходять виклики, в період проходження професійної підготовки отримують високе грошове забезпечення», - зазначила Тетяна Поляк.