Від імені виконавчої влади району Марія Яків'юк привітала прикордонників із професійним святом

Від імені виконавчої влади району Марія Яків'юк привітала прикордонників із професійним святом

30 квітня українські прикордонники відзначають своє професійне свято. З нагоди святкової події в Селятинському сільському будинку культури за участі представників громади, численних гостей відбулись урочисті заходи.

Від імені виконавчої влади району керівництво та особовий склад відділу державної прикордонної служби «Селятин» з Днем прикордонника привітала керівник апарату районної державної адміністрації Марія Яків’юк. У своєму вітальному виступі Марія Василівна підкреслила значимість служби охоронців кордону, адже прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисті політичних, економічних і військових інтересів незалежної України. «Поважаємо і шануємо вартових державного кордону, бо ви – наша надія, наш захист. Ви постійно на сторожі рубежів нашої Батьківщини, а ваша нелегка служба, ваш професіоналізм, витримка й сміливість, стійкість та мужність завжди є яскравим прикладом для підростаючих поколінь», - звертаючись до прикордонників, зазначила керівник апарату районної державної адміністрації.

За вагомий внесок в справу охорони державного кордону та з нагоди святкування професійного свята Марія Василівна вручила військовослужбовцям відділу - підполковнику Павлу Залюшному, старшому прапорщику Петру Маковійчуку, старшині Світлані Марочко грамоти райдержадміністрації.