Від імені виконавчої влади району Марія Яків'юк привітала прикордонників із професійним святом


  • 02/05/2019
Від імені виконавчої влади району Марія Яків'юк привітала прикордонників із професійним святом

30 квітня українські прикордонники відзначають своє професійне свято. З нагоди святкової події в Селятинському сільському будинку культури за участі представників громади, численних гостей відбулись урочисті заходи.

Від імені виконавчої влади району керівництво та особовий склад відділу державної прикордонної служби «Селятин» з Днем прикордонника привітала керівник апарату районної державної адміністрації Марія Яків’юк. У своєму вітальному виступі Марія Василівна підкреслила значимість служби охоронців кордону, адже прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисті політичних, економічних і військових інтересів незалежної України. «Поважаємо і шануємо вартових державного кордону, бо ви – наша надія, наш захист. Ви постійно на сторожі рубежів нашої Батьківщини, а ваша нелегка служба, ваш професіоналізм, витримка й сміливість, стійкість та мужність завжди є яскравим прикладом для підростаючих поколінь», - звертаючись до прикордонників, зазначила керівник апарату районної державної адміністрації.

За вагомий внесок в справу охорони державного кордону та з нагоди святкування професійного свята Марія Василівна вручила військовослужбовцям відділу - підполковнику Павлу Залюшному, старшому прапорщику Петру Маковійчуку, старшині Світлані Марочко грамоти райдержадміністрації.  

Коментарі