На Путильщині відбувся ХІІ районний зліт писанкарів

На Путильщині відбувся ХІІ районний зліт писанкарів

10 квітня в Путильському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся ХІІ районний зліт писанкарів Путильщини, в якому прийняли участь 16 юних писанкарів із 7 ЗНЗ району та їхні керівники.

З вітальним словом до учасників зльоту звернулася директор ПРЦДЮТ Наталя Хромей, яка наголосила, що це свято належить маленькому диву - писанці, яка символізує життя, а кожний малюнок на якій таїть у собі молитви - звернення до Бога, привертає добрі сили і відвертає лихі, розповідає про створення світу, про вічні закони мудрості і любові.

Учасники зльоту взяли участь у роботі майстер-класів, які провели керівники гуртків ПРЦДЮТ Т.Вакарюк – написання воскової писанки,  Г.Чокена  – виготовлення писанки-зернівки, І.Майєр – виготовлення писанки, прикрашеної бісером та Т.Сливчук – вишивка великоднього рушника.  

В рамках зльоту проведено виставку писанок та великодніх рушників, які  будуть представлені на обласному фестивалі-конкурсі «Розквітай, писанко!». Всі діти – учасники зльоту нагороджені грамотами за відродження та збереження українських народних традицій.