Інспектори праці Чернівецької та Тернопільської областей підвищують кваліфікацію на тренінгу з технік ефективних комунікацій для подолання незадекларованої зайнятості

Інспектори праці Чернівецької та Тернопільської областей  підвищують кваліфікацію на тренінгу з технік ефективних комунікацій для подолання незадекларованої зайнятості

Дводенний навчальний тренінг для інспекторів праці Управління Держпраці у Чернівецькій області та Управління Держпраці у Тернопільській області розпочався сьогодні у Чернівцях. Семінар відбувається у рамках Проекту ЄС - МОП  «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання не задекларованої праці».

Роботу тренінгу модерують заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Головного управління Держпраці у Харківській області Світлана Капуста, заступник начальника відділу державного нагляду у сфері  трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області Марина Мартинюк, тренер від Проекту ЄС-МОП Віталій Бєлов.

Участь у роботі зібрання бере заступник директора департаменту з питань праці, начальник відділу з питань трудових відносин Державної служби України з питань праці Олена Коновалова.

Перед початком тренінгу, до його учасників  із вітальним словом  звернувся начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак. Він побажав учасникам зібрання плідної співпраці й набуття нових знань.

Програма зібрання - різнопланова. Це - відпрацювання техніки ефективного спілкування з роботодавцями  та працівниками; опрацювання стандартних технік комунікації. адаптованої для роботи інспекторів праці; формулювання ключових переваг легального працевлаштування для роботодавців і працівників; вивчення стратегії співпраці з іншими органами державної влади у рамках проведення інспекційних відвідувань; освоєння навичок роботи із традиційними запереченнями, недопущеннями до перевірки, відмовами у наданні документів суб’єктами господарювання.