Записатися в електронну чергу для оформлення #ID_це_просто!

Записатися в електронну чергу для оформлення  #ID_це_просто!

Майже у 90 % підрозділів ДМС наявні вільні місця для онлайн-запису на оформлення ID-картки через сайт, причому на найближчі дні. Про це свідчать результати постійного моніторингу.

У 2018 р. фахівці ДМС України завершили автоматизацію прийому для оформлення біометричних паспортів – паспортів громадянина України у вигляді ID-картки та паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм. Наразі всі 620 підрозділів підключені до електронної черги. Сервіс передбачає 3 варіанти запису у чергу: у режимі онлайн на сайті ДМС та у підрозділах – безпосередньо в день звернення  або наперед на 35 днів.

Якщо у онлайн-сервісі можливостей запису до електронної черги на бажану дату не залишилося, завітайте до підрозділу ДМС, де можна записатися у поточну чергу, або – до центру надання адміністративних послуг.

Важливо пам’ятати:

за місцем реєстрації можна оформити лише першу ID-картку – у підрозділі міграційної служби, у ЦНАП або у сервісному центрі «Паспортний сервіс»;

обміняти у подальшому паспорт-картку власник може у найближчому підрозділі ДМС, ЦНАП або «Паспортному сервісі»* - незалежно від зареєстрованого місця проживання.

(*Увага! У центрах «Паспортний сервіс» сплачується вартість сервісних  послуг).

Прес-служба ДМС України