Від початку року роботодавці області уклали з працівниками понад 500 трудових угод

Від початку року роботодавці області  уклали з працівниками понад 500 трудових угод

Головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів  Управління Держпраці у Чернівецькій області  упродовж січня - лютого 2019 року проведено низку заходів, зокрема, щодо питань легалізації зайнятості населення.

Так, головними державними інспекторами Держпраці  здійснено 204 відвідування суб’єктів господарювання.

З метою інформування щодо дотримання законодавства про працю у частині оформлення трудових відносин здійснено 156 відвідувань. 

Фахівцями територіального органу Державної служби України з питань праці у ході інспекційних відвідувань виявлено 139 працівників, котрі були допущені роботодавцями до роботи без належного оформлення трудових відносин.

За результатами інспекторської роботи, суб’єкти господарювання (станом на завершення другої декади лютого 2019 року)  уклали  з працівниками 500 трудових угод.

За порушення законодавства про працю та зайнятість населення лише за січень 2019 року Управлінням Держпраці у Чернівецькій області винесено 48 постанов щодо накладення штрафних санкцій за порушення законодавства про працю у сумі понад  13 млн. грн.