З Путильщини стартував фестиваль-конкурс для обдарованих дітей «Рідний край» Україна

З Путильщини стартував фестиваль-конкурс для обдарованих дітей «Рідний край» Україна

Недільного дня, 24 лютого, творчо обдарована молодь Путильщини прийняла участь в проведенні районного туру фестивалю-конкурсу «Рідний край» Україна, який проводиться на Буковині під патронатом благодійного фонду «Рідний край" Україна та за організації сектору культури і відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.  

Головна мета фестивалю - сприяння розвитку талановитих дітей шляхом проведення конкурсу-фестивалю, що охоплює кожен куточок України та дає можливість учасникам поборотись за першість в різних номінаціях, а також позмагатися за пальму першості з конкурсантами. За своєю ідейністю фестиваль сприяє становленню і розвитку національної культури, через вияв дитячої фантазії та творчості.

Незабутній за емоціями та колоритом, конкурс, що проводився на базі Сергіївського сільського будинку культури об’єднав понад 40 учасників різних категорій, віком від 5-23 років. Довести, що кращі в плані майстерності, пластичності, музичних та творчих здібностях молоді учасники намагались в номінаціях: мистецтво вокалу, мистецтво художнього читання, музичне мистецтво, мистецтво хореографії, медіа мистецтво, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, мистецтво художнього дизайну.

Приємно, що дітей прийшли підтримати батьки, родичі та друзі. Глядачі дружньо аплодували виступаючим, чим підбадьорювали та надихали учасників. 

Переможців визначало поважне журі, яке очолив директор учбово-методичного центру культури Буковини, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк. В заході також прийняла участь керівник апарату райдержадміністрації Марія Яків'юк.

Лауреати конкурсу будуть запрошені на обласний відбірковий тур фестивалю, що проходитиме в місті Чернівці.