Ситуацію в галузях району за 2018 рік підсумовано на засіданні колегії райдержадміністрації

Ситуацію в галузях району за 2018 рік підсумовано на засіданні колегії райдержадміністрації

Доповідаючи на засіданні колегії районної державної адміністрації начальник управління економічного розвитку, підприємництва та інвестицій Андрій Дутчак детально аналізував стан соціально-економічного розвитку району за 2018 рік, зупиняючись окремо на кожній ключовій галузі, яка входить до складу народногосподарського комплексу району.

Передусім керівник підрозділу зупинився на одній з ключових для району галузей – промисловості. Так, за даними проведеного аналізу за 2018 рік виробництво основного виду продукції деревини вздовж розпиляної чи розколотої збільшилось на 3200 м³ у порівнянні з 2017 роком. За звітний період цього виду продукції  вироблено  30000 м3. Відбулось зростання реалізації промислової продукції промисловими підприємствами основного кола звітуючих. Ними реалізовано промислової продукції на суму 93702,0 тис. грн., що більше на 22863,6 тис. грн., або на 32,3 % в порівнянні з 2017 роком. Також, в рамках звіту, обумовлено основні показники лісової галузі, зовнішньо-економічної діяльності, стан сільського господарства, яке також відіграє важливу роль у життєдіяльності населення високогірного району.

Також Андрій Петрович зазначив, що в районі забезпечено дотримання встановлених чинним законодавством соціальних, економічних, правових та конституційних гарантій у сфері соціального захисту. Посадовець також зупинився на вагомих показниках медичної та культурної сфер.

Окрему нішу відведено будівництву та відновленню соціально значимих об’єктів. За словами очільника управління, урядом було затверджено перелік інвестиційних програм і проектів до фінансування у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, в рамках чого на об’єкти Путильського району спрямовано 11,1 млн. грн. За рахунок цих коштів вдалось завершити капітальний ремонт інфекційного відділення КЗ «Путильська ЦРЛ», провести роботи по реконструкції стадіону «Карпати» імені А.Гусіна, закласти кошти на капітальний ремонт районного будинку культури.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами (заходами) на Путильський район було виділено 4184,4 тис. грн., з яких 2100,0 тис. на капітальний ремонт фасаду, реконструкцію другого поверху та даху основного корпусу, капітальний ремонт (опалення) та туалетів, придбання меблів для Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  які було повністю освоєно.

Детальніше ознайомитись із станом соціально-економічного розвитку району за 2018 рік можна за даним посиланням.