Задля поліпшення стану промислової безпеки та охорони праці фахівці Держпраці надають на підприємствах Буковини методичну допомогу

Задля поліпшення стану промислової безпеки та охорони праці фахівці Держпраці надають на підприємствах Буковини методичну допомогу

Виїзну робочу семінар - нараду провели фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області на  підприємстві «Аперо» у Глибоцькому районі.

Зібрання відбулося з метою поліпшення стану промислової безпеки, охорони та гігієни праці на виробництві з ініціативи директора підприємства Петра Дугана.

Участь у семінарі - нараді взяли перший заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Гордей, начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Микола Остапович, начальник сектору з питань експертизи умов праці Ярослав Савко, головний державний інспектор Іван Мохнатий.

Від підприємства участь у робочому засіданні взяли керівник приватного підприємства Петро Дуган, заступник директора з виробництва Вадим Пагон, інспектор з кадрових питань Микола Коменюк та фахівець з охорони праці на виробництві Віктор Сисолетін.

Дане підприємство є виробником харчової продукції з кукурудзяного борошна - кукурудзяних паличок, виробів з начинкою, чіпсів. Підприємство успішно працює вже кілька років поспіль. Асортимент продукції налічує понад 50 видів.

«Продукцію під маркою «Аперо» ми постачаємо не лише на ринок області та західного регіону в цілому, але й експортуємо до Румунії, Польщі, Лівії. На нашому виробництві впроваджено сучасні технологічні процеси. Постійно розширюється асортимент продукції», - розповів під час зібрання директор підприємства «Аперо» Петро Дуган.

Власник приватного підприємства зазначив, що завдяки гранту Європейського Банку реконструкції та розвитку на виробництві впроваджено систему менеджменту безпечності харчових продуктів та принципи виробництва, що гарантують високу якість продукції.

У тому, що виробництво розвивається, переконалися й фахівці Держпраці, відвідавши виробничий та фасувальний цехи, приміщення  з підготовки сировини, зберігання готової продукції, оглянувши роботу технологічного обладнання.

У ході спілкування представники територіального органу Державної служби України з питань праці надали відповідальним працівникам підприємства актуальні методичні рекомендації щодо поліпшення стану промислової безпеки, охорони та гігієни праці на виробництві.

«Практику проведення  робочих виїзних семінар - нарад Управлінням Держпраці у Чернівецькій області буде продовжено й надалі, - зазначив у ході ділового спілкування перший заступник начальника відомства Іван Гордей. - Адже це нагода для  роботодавців отримати практичну допомогу  щодо організації охорони праці на виробництві, адже саме роботодавець згідно зі статтею 13 - «Управління охороною праці та обов’язки роботодавця» Закону України «Про охорону праці» - зобов’язаний створити на робочому місці у кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці».