Про стан виробничого травматизму у листопаді 2018 року

Про стан виробничого травматизму у листопаді 2018 року

Сектор розслідування, аналізу, обліку аварій та виробничого травматизму Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє:

у листопаді 2018 року на підприємствах, в установах та організаціях Буковини сталося  три нещасні випадки, один із яких - зі смертельним наслідком.

Випадки виробничого травматизму мали місце у лісовому господарстві, на інших видах транспорту, у соціально-культурній сфері (смертельний випадок унаслідок дорожньо-транспортної пригоди).

Загалом за одинадцять місяців 2018 року зареєстровано  34 нещасних випадки, пов’язаних з виробництвом, п’ять із яких - зі смертельним наслідком.

Варто зазначити, що за аналогічний період минулого, 2017, року в області було зареєстровано 29 нещасних випадків, три із яких -  зі смертельним наслідком.

Збільшення кількості нещасних випадків у 2018 році зареєстровано в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, на  інших видах транспорту, на підприємствах пошти та зв’язку,  здаванні в оренді, у харчовій промисловості.

Натомість певне зменшення виробничого травматизму реєструється на автодорожньому транспорті, в сільському господарстві, соціально-культурній сфері, на підприємствах з виробництва деревини та виробів з деревини.