В Путилі відбувся міні-ярмарок вакансій

В Путилі відбувся міні-ярмарок вакансій

4 грудня 2018 року на базі Путильської районної філії ЧОЦЗ  відбувся міні-ярмарок вакансій, де здійснювався підбір працівників для приватного підприємця за професіями: слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, оператор мийної установки.

Фахівець служби зайнятості Тетяна Поляк розповіла учасникам заходу про діяльність цього суб’єкта підприємницької діяльності, умови праці та її оплати, вимоги до працівників, програми стажування безпосередньо на робочих місцях.

На місцевому ринку праці немає достатньої кількості вакансій, щоб задовольнити потребу безробітних в роботі, окрім цього географічні особливості району та транспортне сполучення між населеними пунктами додає труднощів у працевлаштуванні та все ж вільні робочі місця на Путильщині є. І в цьому можна було переконатися на міні-ярмарку вакансій.

Співпраця з працедавцями у напрямку працевлаштування краян продовжується. Спеціалісти Путильської районної філії Чернівецького ОЦЗ Тетяна Поляк та Іван Шміляк намагаються охопити якомога більшу кількість незайнятих громадян активними заходами, надаючи широкий спектр якісних соціальних послуг.