З керівниками підрозділів проведено семінар-нараду

З керівниками підрозділів проведено семінар-нараду

Окремі організаційні питання налагодження системної роботи структурних підрозділів в частині планування роботи, дотримання виконавської та трудової дисципліни, підготовчого етапу до проведення деклараційної кампанії розглянуто сьогодні на семінарі-нараді, що відбулась під керівництвом керівника апарату районної державної адміністрації  Марії Яків’юк. В заході прийняли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, в тому числі із статусом юридичних осіб.

Керівникам підрозділів наголошено на дотриманні регламенту роботи райдержадміністрації в частині планування роботи підрозділів та інформування про внесення змін до вже затверджених планів роботи. Також акцентовано увагу на дотриманні  виконавської та трудової дисципліни, поінформовано про систему заохочень та навпаки - порядку ініціювання дисциплінарного провадження стосовно державного службовця.  

За результатами наради всім керівникам доручено переглянути термін придатності електронних ключів державних службовців, в рамках щорічного оцінювання до 20 грудня затвердити завдання державних службовців категорій «Б» та «В» на 2019 рік, в своїй діяльності дотримуватись регламенту роботи райдержадміністрації.