Студенти ЧНУ організували збір грошей на купівлю обладнання для обласної лікарні

Студенти ЧНУ організували збір грошей на купівлю обладнання для обласної лікарні

Підтримати тих, хто бореться з коронавірусом і щодня рятує сотні життів, ризикуючи власним. Із такою метою вихованці Центру культури і дозвілля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організували благодійний онлайн-марафон. Вони збирають гроші на купівлю обладнання для Чернівецької обласної клінічної лікарні.

Заради доброї справи всі свої сили об’єднали не тільки студенти, а й відомі українські зірки – «Воплі Відоплясова», «Гайдамаки», «Kozak System», Navka, Віктор Павлік, Іво Бобул, Павло Табаков та інші.

Початок марафону – 28 червня о 15:00. Онлайн-трансляція на YouTube-каналі Центру культури і дозвілля ЧНУ (https://bit.ly/2N2EFF3).

Марафон відбувається за підтримки Ректорату, Медіа порталу «Шпальта» , Органів студентського самоврядування ЧНУ , Молодіжної ради Буковини, Управління молоді та спорту та Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА.

Номер картки для збору коштів: 4149499115785840 (Павло Гараджій – Заступник Голови Студпарламенту ЧНУ). Збір триватиме до 30 червня.

Твори добро разом з нами!