Привітання голови районної державної адміністрації Віктора Бегіна та керуючої справами районної ради Руслани Скидан до Дня Конституції України!

Привітання голови районної державної адміністрації Віктора Бегіна та керуючої справами районної ради Руслани Скидан до Дня Конституції України!

                                                                                                           Шановні Путильчани!

Прийміть наші найщиріші привітання з нагоди відзначення Дня Конституції України!  В нелегкий для нашої країни час ми відзначаємо 24 річницю прийняття Конституції України. Та шлях до волі та незалежності українського народу завжди був тернистим та непростим. Протягом сторіч боротьби за  власну національну гідність українці і нині відстоюють те, що виборювали величезною, деколи непоправною, ціною – єдність та волю своєї неньки України. Попри гартування нації численними випробуваннями українці шанують свою історію та  державні надбання. Беззаперечним переможним досягненням нації є прийняття 28 червня 1996 року Верховною Радою України  Конституції України, що стало  видатною подією в житті українців. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано - найвищою цінністю. Головне завдання держави  полягає в тому, щоб, як найповніше використати  потенціал основного нормативно – правого акта держави  для утвердження реальної демократії, забезпечення прав, свобод людини і  громадянина, для піднесення умов життя народу на гідний рівень. Саме такими мотивами керуються керманичі держави, пропонуючи провести в державі процес децентралізації. Зокрема, отримавши важелі впливу, територіальні громади безпосередньо на місцях вирішуватимуть як їм жити далі, і що буде краще для громади. Запропоновані зміни в найближчій перспективі будуть відображені в Основному Законі країни. Нехай же в день національного свята - Дня Конституції – в кожного з нас  міцніло почуття гордості за свою країну.  З нагоди свята бажаємо Вам, шановні співвітчизники, міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, мудрості й наполегливості, успіхів та нових досягнень на благо рідної Путильщини та незалежної Української держави.   Слава Україні! Слава її героям та патріотам!