Сума відшкодуваного ПДВ буковинському бізнесу зросли на 42%

Сума відшкодуваного ПДВ буковинському бізнесу  зросли на 42%

Платникам області за 10 місяців 2018 року відшкодовано 191,1 млн грн податку на додану вартість. Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 42% або на 56,5 млн. грн. За його словами впродовж за цей період відмічається збільшення як заявок на відшкодування ПДВ з бюджету так і кількість декларантів бюджетного відшкодування. Платниками області впродовж січня – жовтня 2018 року задекларовано бюджетне відшкодування ПДВ на рахунки платників податків в сумі 197,1 млн. грн. або на 53,1% більше аніж торік. При цьому також з 95 до 117 збільшилася кількість декларантів бюджетного відшкодування.

На сьогодні весь процес відшкодування ПДВ прозорий та автоматичний, електронний реєстр відшкодування ПДВ функціонує у відкритому режимі завдяки ефективній роботі системи моніторингу оцінки ризиків СМКОР руйнуються схеми мінімізації. А отже, завдяки запровадженню всіх цих новацій адміністрування ПДВ усувають будь-які можливості для маніпуляцій зі сплатою та відшкодуванням.

Також посадовець поінформував, що впродовж січня - жовтня 2018 року збір податку на додану вартість до державного бюджету склав понад 533,6 млн. грн. (більше як 15% від усіх надходжень, що забезпечені в бюджет платниками області) та майже на 110 мільйонів гривень або 26% перевищує показник того року.