Підприємці, представники малого і середнього бізнесу!

Підприємці, представники малого і середнього бізнесу!

Своєчасна та повномірна сплата соціальних внесків - обов’язкова умова зарахування страхового стажу, необхідного для призначення пенсії, що великою мірою визначає рівень матеріального добробуту в літньому віці. Перераховуючи кошти з єдиного соціального внеску до бюджету, ви берете безпосередню участь у забезпеченні соціального захисту працюючого населення і пенсіонерів.

Будьте відповідальними за долю найманих працівників та за власні пенсійні перспективи. Дбайте про майбутнє вже сьогодні, обов’язково сплачуючи щомісяця єдиний внесок як за найманих працівників, так і за себе як за підприємця у розмірі, не меншому за  встановлений законом мінімальний (у 2018 році – 819,06 грн.)

Пам’ятайте, що від вашої сумлінності та ділової порядності залежить соціальний захист особисто ваш, найманих працівників та людей старшого покоління, в тому числі ваших же батьків, дідусів та бабусь, рідних і близьких. А заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску, яка нині сягає вже 200 мільйонів, – суттєвий удар по наповненню бюджету Пенсійного фонду України, з якого здійснюються пенсійні виплати.

Закликаємо вас ліквідувати борги, щоб не порушувати стабільності соціальних і пенсійних виплат. Не легковажте своїм майбутнім заради оманливої вигоди, яку прагнете отримати сьогодні, уникаючи сплати обов’язкових платежів. Такі «заощадження» не тільки не сприятимуть прибутковості вашого бізнесу, а й можуть обернутися  великими збитками у вигляді позбавлення вас і ваших найманих працівників гідної пенсії та інших гарантованих державою соціальних виплат.

Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.