«Буковина не відповідає жодному з трьох критеріїв для пом’якшення карантину», – Сергій Осачук

«Буковина не відповідає жодному з трьох критеріїв для пом’якшення карантину», – Сергій Осачук

Буковина не відповідає жодному з трьох критеріїв для пом’якшення карантину. Таку тезу озвучив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук у ефірі каналу 112 Україна.

– Навантаження на ліжка у лікарнях іще не досягли тих показників, які мають бути. Навіть за минулу добу у нас 13 госпіталізацій, а це означає складні форми перебігу хвороби, виявлено 55 нових випадків COVID-19. Таким чином, ми не маємо підстав дати відбій тривозі. Тому просимо всіх залишатися свідомими цієї небезпеки, адже за весь період 133 людини померли від коронавірусу у нас в області, – зазначив Сергій Осачук.

Голова ОДА також зазначив, що перемогти епідемію влада може лише заручившись підтримкою громадян.

– Вірус передається між людьми, і тільки соціально відповідальна поведінка, дотримання, всіх обмежень і прохання берегти себе допоможуть нам у Чернівецькій області наблизитися до такого омріяного визволення від карантину і повернення до нормального життя, – прокоментував Сергій Осачук.  

Насамкінець керівник області розповів, що через карантинні обмеження Буковина зазнала збитків, однак про розмір їх говорити поки що рано.