Підприємства Буковини сплатили в бюджет 152,6 млн. грн. податку на прибуток

Підприємства Буковини сплатили в бюджет 152,6 млн. грн. податку на прибуток

Така сума податку на прибуток надійшла впродовж  10 місяців цього року  - інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Надходження перевищили очікувані показники на 8,7 млн. грн.

Із зазначених коштів державний бюджет одержав 132,9 млн. грн., місцева казна - 19,7 млн. грн.

Також бюджет від початку року отримав 0,7 млн. грн. відрахувань частини чистого прибутку державних унітарних підприємств та комунальних унітарних підприємства та їх об’єднань. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, ці надходження зросли 0,2 мільйонів гривень.

Щодо результатів подання звітності з податку на прибуток за девять місяців 2018 року, то в області поквартальний період подання визначено для 191 платника регіону. Дана категорія бізнес – спільноти задекларувала обсяг доходів у сумі понад 12 млрд. грн., що на 1,8 млрд. грн. перевищує показники 2017 року. Також збільшилася задекларована сума податку прибуток – з 76,5 млн. грн. торік до 86,3 млн. грн. відповідно цього року. Серед декларантів 22 підприємства, які задекларували понад 404,4 млн. грн. від’ємного значення об’єкту оподаткування податком на прибуток.

У відомстві наголошують, що «тримають на контролі» кожну збитковість - щоб запобігати схемам ухилення від оподаткування та мінімізації доходів ретельно аналізують декларації та виявляють причини збитковості. Оскільки, акти перевірок підтверджують, що деякі суб’єкти господарювання, іноді декларують «штучні збитки». Лишень від початку року податкові аудитори зменшили неправомірно задеклароване від’ємне значення об’єкту оподаткування податком на прибуток на 16,4 млн. грн., а торік ця сума перевищила 47 млн. грн.