Буковинців запрошують стати десантниками або піхотинцями

Буковинців запрошують стати десантниками або піхотинцями

Комісаріати Чернівецької області проводять набір у потужні та славетні військові частини, а саме в 14-ту окрему механізовану бригаду імені князя Романа Великого, що на Волині, та в 80 окрему десантно-штурмову бригаду, підрозділ якої розміщений на Буковині. Частини пропонують бойові та не бойові посади рядового, сержантського та старшинського складу. Чимало є пропозицій зокрема і для громадян, які не проходили військової служби, повідомляє пресслужба Чернівецького обласного військового комісаріату.

Фінансова стабільність, поряд із іншими перевагами, є важливим чинником, який робить військову професію привабливою. Грошове забезпечення військовослужбовця першого місяця служби в 14-ї омбр складає від 10500 гривень. Розмір виплат залежить від вислуги, звання та займаної посади. Так, командир роти отримує в середньому від 15000 гривень, а на першій та другій лінії в районі ООС від 32000 гривень та 21000 гривень відповідно. В десантників, у зв’язку з особливістю виконання завдань, забезпечення є вищим та починається від 12500 гривень у солдатського та від 16000 гривень в старшинського складу.

При укладанні контракту виплачується грошова допомога до 21000 гривень, щорічно виплачують кошти на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення.

За рахунок держави для військовослужбовців передбачене речове та продовольче забезпечення, медичні послуги, пільгове санітарно-курортне лікування. Проживання в гуртожитках також є безкоштовним. За бажанням військовослужбовець може орендувати житло, отримуючи за це грошову компенсацію.

Звертайтеся до місцевих військових комісаріатів та телефонуйте: 0509480349, (0372)524349.