Звернення громадян

10 липня відбулось засідання постійно діючої комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян, у ході якого розглянуто стан роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2018 року в Путильській райдержадміністрації. Заступник голови комісії, керівник апарату райдержадміністрації Марія Яків’юк проаналізувала стан роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації протягом І півріччя поточного року.

В загальному відділі апарату районної державної адміністрації інформують, що протягом І півріччя 2018 року на особистому прийомі у голови райдержадміністрації, першого заступника голови та керівника апарату побувало 163 громадян, що на 82 менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (245).

 25 червня  2018 року керівник апарату райдержадміністрації Марія Яківʹюк  здійснила виїзний прийом громадян в селі Товарниця Розтоківської  сільської ради. До керівника апарату райдержадміністрації звернулось 3 осіб по питаннях  порядку оформлення  та виплати  субсидії.

З порушених питань Марія Василівна детально роз’яснила з посиланням  на чинне законодавство.

До голови райдержадміністрації Миколи Савчука звернулось 5 сільчан, зокрема ними піднімались питання  щодо виплати матеріальної допомоги на ремонт, здійснення ямкового ремонту в село Сторонецький Потік та нарахування і виплата субсидії.

Із піднятих питань громадянам із посиланням на чинне законодавство надано відповідні роз’яснення.

19 червня  2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Савчука відбулося засідання постійно діючої комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян.

Перший заступник голови  районної державної адміністрації Михайло Ямницький, 29 травня   2018 року  із виїзним прийомом громадян побував в селі  Площі Киселицької сільської ради.

До голови райдержадміністрації Миколи Савчука звернулось 4 сільчан, зокрема ними піднімались питання  щодо завершення фінансування реконструкції Розтоківської ЗОШ, ремонту дороги в селі Товарниця, та будівництва двох мостів.

Із піднятих питань громадянам із посиланням на чинне законодавство надано відповідні роз’яснення.

 

Сьогодні  25 травня  2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Савчука  відбулося засідання  постійно діючої комісії райдержадміністрації з питань  розгляду звернень громадян. На порядку денному обумовлено  стан роботи із зверненнями громадян за І квартал 2018 року в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації та Путильському територіальному центрі соціального обслуговування.

Перший заступник голови  районної державної адміністрації Михайло Ямницький, 24 квітня  2018 року  із виїзним прийомом громадян побував в селі    Гробище Киселицької сільської ради.

19 квітня голова райдержадміністрації Микола Савчук на базі Підзахаричівської сільської ради провів виїзний прийом громадян.

До очільника району звернулось 5 мешканців, якими піднімались питання  щодо неякісного надання послуг з електропостачання.

  •  
-