«Відповідальність починається з мене…»: проводяться перевірки торгівельних точок на предмет продажу неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів

01.04.2015 | 14:59
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

В рамках проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене…» на Путильщині стартували перевірки торгівельних точок, які реалізують алкогольні напої та тютюнові вироби, інформують в секторі молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Працівники сектору молоді та спорту спільно з представниками кримінальної міліції у справах дітей, служби у справах дітей райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели рейди 6 торгових об’єктів селища Путила.  Під час рейдової акції із працівниками (продавцями)  проведено інструктаж щодо дотримання норм Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового,
коньячного і плодового, алкогольних напоїв
та тютюнових виробів», в частині заборони продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім та пред’явлення на вимогу продавця документу, що підтверджує досягнення особою повноліття.

Представниками рейдової бригади роз’яснено настання відповідальності, в разі порушення заборони, через стягнення штрафу у розмірі від 510 грн. до 1700 грн. - для продавця та 6 800 грн. - для власника торгового об’єкта.

В кожному з відвіданих магазинів розміщено стікер із зазначеними номерами «гарячої телефонної лінії», який застерігає від продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів. Продавців закликано до пильності та громадської активності у боротьбі за здорове підростаюче покоління та майбутню націю.

За результатами рейду складено відповідні акти проведення рейду торгових об’єктів. За словами організаторів акцій, такі перевірки будуть проведені у всіх торгових об’єктах населених пунктів району, які здійснюють реалізацію відповідної групи товарів.

  •  
-