ПУТИЛЬСЬКИЙ РС У ДСНС УКРАЇНИ В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ З ПОВІДОМЛЕННЯМИ ПРО ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ЗУ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ»

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Путильський РСУДСНС України в Чернівецькій області інформує щодо організації роботи з повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання Корупції. Одже даний  порядок організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами до Управління ДСНС України у Чернівецькій області передбачає:

  І. Загальні положення. Цей порядок підготовлений з метою належної організації роботи з повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) та передбачає механізм, яким користуватиметься особа, що має намір повідомити інформацію про факти корупції та про інструменти захисту викривачів, чия інформація про суспільно небезпечне діяння може стати основою для подальших викриттів та розслідувань антикорупційними органами. Терміни у цьому Порядку вживаються у значеннях, наведених у Законах України «Про запобігання корупції», «Про інформацію». Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області (далі – Управління) забезпечує умови для повідомлень про порушення вимог Закону, внесеними викривачами.

Розгляд повідомлень про порушення вимог Закону, згідно із підпунктом 9 пункту 5 Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706, здійснює сектор з питань запобігання та виявлення корупції Управління. Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним. Письмове повідомлення може надійти: - поштою, у разі направлення повідомлення поштою у ньому слід робити позначку такого змісту: "Про корупцію"; - під час особистого прийому; - засобами електронного зв’язку. Під час прийому повідомлень використовується опитувальний лист для прийому повідомлень (додаток 1). Усне повідомлення може надійти на телефон довіри сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління за абонентським номером (03722) 4-68-85. Телефон довіри Управління працює у цілодобовому режимі в робочий та неробочий час. Інформація про уповноважений підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції, графіки особистого прийому громадян, поштова та електронна адреса розміщується на офіційному веб-сайті та інформаційному стенді Управління та підпорядкованих підрозділів. Повідомлення про порушення вимог Закону може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, начальник Управління або його заступник продовжують термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.

  •  
-