Здійснено виїзд районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

06.07.2018 | 15:17
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

За інформацією виконуючої обов’язки начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Фрозини  Бевзан 5 липня  було здійснено виїзд районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

До складу робочої групи увійшли   головний спеціалісти  відділу  соціально-трудових відносин  та програмного забезпечення управління  соціального захисту населення райдержадміністрації  Назар Дутчак, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області  Параска Митрофан та головний державний інспектор Путильського відділення Вижницького ОДПІ ГУФС по Чернівецькій області Тетяна Маренчук.

В ході рейду-перевірки,  що  здійснена на території  Путильської селищної ради, було обстежено 12 обʹєктів.Та  нелегально працюючих осіб не виявлено всі роботодавці та особи, які працюють оформлені приватними підприємцями.

Фізичним особам – підприємцям розʹяснено трудове законодавство, відповідальність осіб за використання праці працівників без укладання трудових договорів, своєчасну сплату податкових платежів та звітності.   

 

  •  
-