Заслухано звіт директора Киселицької загальноосвітньої школи

07.06.2018 | 15:55
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Сьогодні за участі голови районної державної адміністрації Миколи Савчука, виконуючої обов’язки начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Світлани Горбан, представників Киселицької сільської ради, педагогів та батьківського комітету в Киселицькій загальноосвітній школі заслухано звіт про управлінську діяльність директора загальноосвітнього закладу  Надії Романчук

Виступаючи перед присутніми Надія Іллінічна презентувала потенціал школи, зокрема, про кадрове забезпечення закладу, методичну роботу, навчальну діяльність учнів, як здійснюється виховна та позакласна робота, а також  співпраця з батьками, збереження і зміцнення здоров'я учнів та працівників, стан охорони праці та безпеки життєдіяльності. Інформуючи про роботу закладу в 2017-2018 навчальному році керівник закладу відмітила як позитивні, так і негативні сторони діяльності.

Поряд з тим заслухавши самозвіт Світлана Горбан зорієнтувала всіх працівників до створення умов для покращення навчання та вжиття заходів щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес. В подальшому всі бажаючі висловлювали свої думки та оцінювали роботу директора школи.

Підсумовуючи заслухану інформацію, Микола Петрович закликав більш ефективніше працювати на покращення показників досягнень учнів школи. Він також додав, що важливо проводити аналіз даних показників та працювати над посиленням роботи з батьками, удосконалення методичної роботи. "Нашій державі потрібні хороші спеціалісти, а тому потрібно звернути увагу на підвищення ефективності роботи педагогічних працівників, якості та результативності навчальної діяльності учнів", -  додав наприкінці свого виступу голова райдержадміністрації.

  •  
-