Заслухано питання організації підготовки підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

11.07.2018 | 16:41
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Сьогодні, під час  засідання чергової сесії районної ради розглянуто питання організації підготовки підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Про нинішній стан справ та найближчі перспективи підготовчих робіт розповів начальник управління економічного розвитку, підприємництва та інвестицій райдержадміністрації Андрій Дутчак.

У своєму виступі посадовець відмітив, що з метою своєчасної організації робіт по підготовці об’єктів господарського комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років  районною державною адміністрацію прийнято доручення  «Про  проведення загального весняного огляду житлового фонду, об’єктів теплових, комунальних господарств та затвердження заходів щодо підготовки об’єктів господарського комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років», також прийнято відповідне розпорядження.

Андрій Петрович зазначив, що на території району в експлуатації перебуває 14 комунальних котелень, з них 11 – заклади освіти, 1 – заклад охорони здоров’я, 2 – заклади культури. З метою створення запасу палива на початок опалювального сезону передбачено заготовити 3944 м3 дров.

Закладами освіти району, яких у зв’язку із створенням та початком функціонування з 01.01.2018 року Конятинської та Селятинської сільських рад в Путильському районі функціонують 9 закладів загальної середньої освіти, 5 закладів дошкільної освіти, 2 позашкільні навчальні заклади. Ними до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років планується заготовити 2551 м3 дров.

Станом на 01.07.2018 року проведено капітальний ремонт приміщення Киселицького ДНЗ (ясла-садок), капітальний ремонт (заміна вікон) Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ст., реконструкцію Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ст.. (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації), капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Киселицької ЗОШ І-ІІІ ст..

До початку осінньо-зимового періоду необхідно здійснити ряд заходів, а саме:

- Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст. - завершення реконструкції ІІ поверху; встановлення центрального опалення; капітальний ремонт фасаду; встановлення внутрішньої вбиральні в корпусі для початкової школи;

- Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ст. – придбання насоса та котла, будівництво гаража;

- Замогильська ЗОШ І-ІІІ ст. – капітальний ремонт 2-х пічок, підвалу, заміна 70 м огорожі;

- Киселицька ЗОШ І-ІІІ ст. – заміна опалювальної системи в спортзалі;

-  Підзахаричівський НВК – заміна вікон, дверей та підлоги, під’єднання до енергомережі спортзалу;

Фошківський НВК – облаштування медичного кабінету;

Сергіївський ЗДО – капітальний ремонт сходів, облицювання зовнішніх стін приміщення закладу, придбання насоса в котельню;

Киселицький ЗДО – капітальний ремонт харчоблоку, музичної зали, коридорів, благоустрій території.

Разом з тим окреслено перспективи підготовкидо зими в медичних установах та закладах культури.Для КЗ «Путильський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та КЗ «Путильська ЦРЛ» потреба складає 1080 кубів. Наразі завезено тільки  11 м3 дров. Проведено ремонт димовивідної труби в котельні.

Для закладів культури району -  а це 11 клубних закладів, 5 будинків культури, 11бібліотек та 1районна бібліотека потреба в дровах, для яких на осінньо-зимовий період становить 285 м3. В усіх закладах культури в основному пічне опалення.

Станом на 01.07.2018 року завезено дров в музичну школу  30м3,проведено виписку дров центральною районною  бібліотекою 124 м3,районним будинком культури  - 25 м3, клубом села Рижа – 10 м3 , клубом с.Паркулина – 10 м3. На даний час дрова ще не завезені.

В закладах культури капітального ремонту потребують 17 пічок. Приміщення центральної районної бібліотеки та будинку культури потребують капітального ремонту.

Філією «Путильський райавтодор» плануєтьсязаготовити 2 тис. тонн посипочного матеріалу та реагентів. На даний момент вже заготовлено 150 тонн піщано-соляної суміші та 100 тонн піску.  Також, до роботи в осінньо-зимовий період  2018-2019 років буде підготовлено 4 одиниці спеціалізованої техніки, та залучено 2 одиниці додаткової спецтехніки сторонніх організацій за укладеними договорами.

Путильським ВУЖКГ планується заготовити 28 м³ дров, 120 тонн посипочного матеріалу та 4 одиниці спеціалізованої прибиральної техніки. Фактично заготовлено: дров 10 м³, посипочного матеріалу 28 тонн та підготовлено 3 одиниці спеціалізованої прибиральної техніки. Проведено ремонт каналізаційної мережі протяжністю 400 м.

  •  
-