Запрошуємо Вас здобути професійну освіту за державним замовленням за магістерською програмою за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

06.06.2018 | 14:18
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Запрошуємо Вас здобути професійну освіту за державним замовленням за магістерською програмою за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (за вечірньою або заочною формами навчання) у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – єдиному у західному регіоні України (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька і Чернівецька обл.) закладі освіти, виключно у якому мають право здобувати освіту за державним замовленням (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2013 р. № 255) державні службовці 1-5 груп оплати праці.

зокрема:

- керівник апарату місцевої держадміністрації та його заступник;

- начальник самостійного управління, служби та його заступник;

- начальник самостійного відділу, служби;

- завідувач самостійного сектору;

- заступник керівника департаменту, головного управління, служби;

- заступник керівника самостійного управління, служби.

Основні вимоги до вступників: наявність вищої освіти (бакалавр, спеціаліст чи магістр), стаж державної служби не менше 1 року.

Заяву можна подати до 19 липня 2018 р. на офіційному сайті Інституту - http://www.lvivacademy.com/vstup_2018/magistratura_pua.htmКрім того при заповненні електронної заяви можна обрати зручну для Вас дату складання вступних випробувань (у формі комп’ютерного тестування і співбесіди).

До заяви про вступ (не пізніше дня складання вступних випробувань) необхідно додати: 4 кольорові фотокартки розміром 3x4 см; копію диплома про вищу освіту та додатка до нього; копію трудової книжки; копію паспорта громадянина України; копію реєстраційного номера облікової картки платника податків. Оригінали паспорта і диплома з додатком необхідно буде пред’явити у приймальній комісії.

Докладнішу інформацію можна отримати на сайті Інституту (www.lvivacademy.com) та у приймальній комісії Інституту за тел. (032) 244-81-12; моб. (098) 875-72-61

 

  •  
-