За результатами проведення комплексної перевірки проведено робочу нараду

06.07.2018 | 15:14
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Миколи Савчука, за участю першого заступника голови Михайла Яницького, керівника апарату райдержадміністрації Марії Яків’юк, очільників структурних підрозділів 6 липня відбулась робоча нарада, у ході якої обговорено результати проведення комплексної перевірки діяльності Путильської районної державної адміністрації.

В ході наради керівникам підрозділів дано доручення та встановлено терміни щодо усунення виявлених недоліків, які стосуються ведення кадрової роботи, військового обліку, документального прийому громадян та інших, вказаних в акті перевірки, зауважень. Окремо скеровано увагу керівників структурних підрозділів, утворених як юридичні особи публічного права на специфіку ведення управлінської діяльності, згідно змін, внесених до чинного законодавства про державну службу.

Надано методичну допомогу та відповідні роз'яснення щодо оформлення Положень про структурні підрозділи райдержадміністрації та посадові інструкції працівників.

  •  
-