З початку року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надано соціальні послуги 168 особам з 143 сімей

16.04.2018 | 16:57
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

У ході апаратної наради прозвітовано про роботу Путильського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за І квартал 2018 року. За словами директора Путильського РЦСССДМ Марії Фокшек, з початку року працівниками центру надано соціальні послуги 168 особам з 143 сімей. Здійснено 25 обстежень умов проживання та здійснено первинну оцінку потреб сім’ї.

В Єдиному банку даних сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах перебуває 44 сім’ї. РЦСССДМ працює у тісній співпраці з суб’єктами соціальної роботи.

Послуги соціального змісту надано 16 особам, які перебували у конфлікті з законом та 2 неповнолітнім. За звітний період з місць позбавлення волі повернулися 2 осіб молодіжного віку, які поставлені на облік спостережної комісії та ведеться соціальний патронаж за ними.

Згідно функціональних обов’язків здійснювалось соціальне супроводження 5 діючих прийомних сімей, в яких виховуються 10 прийомних дітей.  Поставлено на облік чотирьох потенційних кандидатів у прийомні батьки прийомних сімей, з двома триває відповідна робота, у т. ч з підготовки пакета документів для навчання, а двоє вже пройшли навчання та очікують рекомендацій щодо включення їх в Єдиний банк кандидатів у прийомні сім’ї.

На виконання урядової постанови проведено 27 перевірок цільового використання коштів державної соціальної допомоги при народженні дитини. Фактів нецільового використання коштів в ході перевірок не встановлено.

Проведено 12 групових заходи з профілактики домашнього насильства, формування навиків усвідомленого батьківства, профілактики туберкульозу, протидії шкільному боулінгу, профілактики негативних явищ – для учнів навчальних закладів району (Путильська ЗОШ, гімназія, Дихтинецька ЗОШ) та 4 групових заходів з умовно-засудженою молоддю та особами, що повернулися з МПВ.

У рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» проведено 3 групові заходи з протидії домашньому насиллю – для учнів навчальних закладів із залученням спеціалістів ССД, РС з питань пробації, ювенальної превенції охоплено 247 осіб. Акція триватиме до кінця року.

 

  •  
-