З нагоди 29- ї річниці виведення військ з Афганістану відбулись заходи по вшануванню воїнів-інтернаціоналістів

13.02.2018 | 14:54
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Сьогодні в селищі Путила на центральній площі селища за участю голови райдержадміністрації  Миколи Савчука,  голови районної ради Миколи Шевчука,  голови Путильської районної організації української спілки ветеранів Афганістану Миколи Петросаняка, колективів установ, організацій району, представників громадських організацій військовослужбовців, військового комісара Мирослава Рожки та засобів масової інформації, відбулись заходи по вшануванню воїнів-інтернаціоналістів.

Пошанування воїнів інтернаціоналістів символічно збіглось з всеукраїнською акцією «Велика українська хода» в рамках якої на центральній площі селища були розгорнуті прапори бойових бригад, підрозділів, які захищають нашу країну на Сході України, прапори, які надали матері загиблих синів в наслідок російської агресії, прапори з прифронтових міст Луганської та Донецької областей. Надалі посадовці вшанували пам'ять  загиблих в Афганістані воїнів, поклавши до памʹятника квіти та продовжили вшанування святковим концертом  в районному будинку культури.

Вітаючи воїнів голова райдержадміністрації Микола Савчук зауважив, що в цій кривавій афганській війні самовідданість, мужність і героїзм виявили  багато українців – офіцерів та солдатів. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них. Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності. Воїни-афганці як ніхто знають справжню ціну війни і миру і вміють дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. 

Присутні в глибокій шанобі схилили голову перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю згадали всіх хто живе поряд з нами, дбає про виховання в молоді патріотичного духу. 

 

  •  
-