Вшановано ліквідаторів аварії Чорнобильської катастрофи

25.04.2018 | 11:57
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

32 роки тому в ніч на 26 квітня 1986 року сталася жахлива аварія на Чорнобильській атомній електростанції. На четвертому енергоблоці електростанції прогримів потужний вибух, який повністю зруйнував реактор і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Тисячі загиблих, тисячі тих, хто ліквідовував наслідки аварії, втратили своє здоров’я — така страшна ціна Чорнобильської трагедії.

Згадати всіх, хто брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС сьогодні, 25 квітня, біля пам’ятника ліквідаторів зібралися керівники виконавчої та представницької влад району, установ та організацій, чорнобильці та школярі. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих у чорнобильській катастрофі та поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам та потерпілим внаслідок аварії на Чорнобилькій АЕС.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький та голова районної ради Микола Шевчук висловили щиру подяку всім ліквідаторам аварії на ЧАЕС – тим, хто у перші дні та тижні Чорнобильської катастрофи ціною власного життя і здоров'я захищали людство, серед яких чимало жителів нашого району.

  •  
-