Визначено завдання та скоректовано напрямки роботи підрозділів виконавчої влади на поточний тиждень

04.06.2018 | 11:07
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

На апаратній нараді, яку сьогодні за провів перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Ямницький дано оцінку подіям минулого тижня, а також визначено напрямки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на найближчий період.

Зокрема увагу керівників окремих служб скеровано на організації оздоровчої кампанії у літній період для учнів загальноосвітніх закладів району,  моніторингу проблемних питань у підготовці до нового навчального року, які потребують вирішення в освітніх закладах, впровадження стандартів Нової української школи. Також дано завдання сектору агропромислового розвитку та управлінню Держпродспоживслужби перевірити організацію роботи літньо-табірного утримання худоби на полонинах району.

Михайло Ямницький довів до відома керівників підрозділів та районних служб про проведення підрозділами СБУ на території області антитерористичних навчань із пошуку та знешкодження диверсійно-терористичних груп, які триватимуть до 8 червня 2018 року. У зв’язку з цим, Михайло Іванович попросив із розумінням віднестись до можливих обмежень і незручностей, належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців і у будь-якому разі зберігати спокій. Також він закликав бути обережними в разі виявлення сторонніх предметів, залишених пакунків, та одразу повідомляти керівництво про їх виявлення.

В Україні 23 червня відзначатимуть сторіччя з часу заснування державної служби. Готуючись до відзначення цієї визначної дати керівників підрозділів зобов’язано подати до нагородження на обласному та районному рівнях кращих держслужбовців та ветеранів держслужби.

У ході апаратної наради анонсовано про проведення 10 червня на селищному стадіоні обласного футбольного турніру, присвяченого пам’яті загиблих на сході учасників бойових дій.

 

  •  
-