Визначено переможців фіналу чемпіонату району з волейболу

14.05.2018 | 14:41
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

В неділю 13 травня 2018 року в приміщенні спортивного залу Путильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся фінал Чемпіонату району з волейболу. Про це інформує інструктор-методист КЗ "Путильської ДЮСШ" Віктор Псарюк.

Нинішнього року в іграх чемпіонату брали участь 7 команд. Зокрема це – «Еліт-Путила», «Едельвейс» ДЛГ, «Молодь» - селища Путила, команди з сіл Дихтинець, Самаково, «Динамо» (Путильське відділення поліції) та команда районної ДЮСШ. Даний чемпіонат проводився в ІІ кола.

Після завершення І кола до фінальної частини пробились команди з села Дихтинець, «Еліт», «Едельвейс» ДЛГ та «Молодь»-Путила. Саме між цими спортивними колективами в подальшому розігрувалась першість.

І місце взяла команда «Еліт», яка набрала 11 очок, ІІ місце - «Едельвейс»-ДЛГ – 6 очок, ІІІ місце посіла команда «Молодь»-Путила, набравши 4 очка, ІV с. Дихтинець - 3 очка.

Голова районної федерації з волейболу Анатолій Нікітюк привітав учасників команд, подякувавши за участь в змаганнях та спільно з судейською командою нагородили переможців кубками, спортивними медалями та дипломами. Також були визначені кращі гравці з команд  «Еліт» - Ільчук Олександр молодший, «Едельвейс» - Малиш Микола, гравець з села Дихтинець Снігур Олег, «Молодь» - Путила Кабюк Віктор, за що отримали спортивні статуетки.

  •  
-