Відбувся семінар-навчання з батьками-вихователями, прийомними батьками, опікунами, піклувальниками та усиновлювачами

01.10.2018 | 10:31
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Нещодавно в приміщенні районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання з батьками-вихователями, прийомними батьками, опікунами, піклувальниками та усиновлювачами.

На засіданні були розглянуті питання щодо забезпечення найкращих інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виплат їм державної соціальної допомоги, санаторно-курортного лікування та роль сім’ї у вихованні дитини.
Друга частина засідання була присвячена прийдешньому Дню усиновлення. Присутні прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі району поділилися своєю історією та досвідом.
Так, прийомна мати Скидан-Труфен Ганна Василівна розповіла, що вже виховала 17 дітей, більшість з них вже досягли повноліття. Спочатку, у 1992 році, сім’я почала функціонувати як дитячий будинок сімейного типу. Згодом у 2016 році сім’я набула статусу прийомної сім’ї та наразі виховує 2 прийомних дітей.
Опікуни та піклувальники отримали грамоти від голови районної державної адміністрації .
Довідково. На обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 47 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 43 дітей знаходяться під опікою, піклуванням, 8 дітей виховуються в прийомних сім’ях .

  •  
-