Відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї

27.04.2018 | 15:35
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Сьогодні під керівництвом голови комісії – першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї.

В ході комісії обговорено  стан виплати  заробітної плати у філії «Путильський райавтодор» та стан погашення заборгованості по пільгових пенсіях у СВК «Гуцульські візерунки.

    Заслухавши вище вказані питання та взявши їх до відома,  голова комісії Михайло Ямницький відмітив, що керівнику філії «Путильський райавтодор» необхідно забезпечити виконання графіка погашення заборгованості із заробітної плати. Ліквідаційній  комісії СВК «Гуцульські візерунки» - терміново провести збори пайовиків та прискорити продаж  майна з метою погашення заборгованості по пільгових пенсіях. Державній виконавчій службі необхідно застосувати заходів згідно законодавства.

                 

  •  
-