Відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення в районі 8 травня - Дня памʹяті та примирення і 9 травня - Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

27.04.2018 | 11:29
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Ямницького за участі представників з відділу культури райдержадміністрації відбулося засідання Організаційного комітету щодо відзначення в районі 8 травня 2018 року Дня памʹяті та примирення і 9 травня 2018 року Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

За результатами обговорення Михайло Іванович надав доручення здійснити благоустрій пам’ятника  загиблим героям у Другій світовій війні, прилеглої до нього території, а також в день проведення заходів забезпечити проведення концертної програми,  забезпечити громадський порядок та організувати вуличну торгівлю для учасників і гостей свята.

Вищевказані заходи провести об 12:00 год. 8 травня  біля пам’ятника загиблим героям у Другій світовій війні та 9 травня  о 12:00 год . на територій районного будинку культури.

 

 

  •  
-