Відбулось зібрання членів районного твариства політв’язнів та репресованих

10.10.2018 | 17:03
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Новоселицький район

Сьогодні, за організації районної державної адміністрації під проводом голови обласного товариства політв’язнів та репресованих Галини Бойко, голови райдержадміністрації Миколи Савчука відбулась зустріч колишніх політв’язнів, репресованих та їх дітей, які проживають на території району.

До участі в заході також запрошено голову Вижницького районного товариства політв’язнів та репресованих Ольгу Анич, дослідника українського визвольного руху, автора циклу тематичних книг Дмитра Проданика, журналіста газети «Вижницькі обрії» Ганну Гудиму.
Розпочинаючи зібрання голова обласного товариства політв’язнів та репресованих Галина Бойко зупинилась на питаннях соціального захисту даної категорії людей, які зазнали репресій, політичних гонінь з боку радянської влади. Присутні обговорили наявну ситуацію із надання пільг, компенсацій на обласному та районних рівнях, забезпечення санаторними путівками.
Учасники висловили солідарність в питаннях приділення належної уваги з боку владних органів та закликали самих членів районного товариства бути більш активними та інтенсивніше вести громадську діяльність.
В рамках заходу приємну місію виконала голова обласного товариства, пані Галина Бойко, яка від імені Організації Українських націоналістів за активний внесок у відзначення 100-річчя від дня народження Степана Бандери вручила очільнику районної громадської організації Дмитрові Калиняку подяку. Свого героя також знайшла відзнака "Срібний хрест заслуги" проводу УПА, яку вручив Дмитро Проданик племіннику Путильського та Вижницького проводу УПА Миколи Кречуна під псевдо «Черемшина» - Антону Фокшеку.
Користуючись слушною нагодою Галина Бойко та Дмитро Проданик подарували голові районної державної адміністрації книги автора Ірини Войцехівської - "Долі тисячі доріг" та Дмитра Проданика - "Микола Кречуни «Черемшина».

  •  
-