Відбулась спільна нарада районних служб, представників територіальних громад з питань забезпечення учасників АТО земельними ділянками

19.04.2018 | 14:58
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Сьогодні за участі голови райдержадміністрації Миколи Савчука, начальника відділу у Путильському районі Головного управління Держгеокадастру в Чернівецькій області Миколи Самборського, керівника Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Людмили Мойсик представників землевпорядних  фірм в районі відбулась спільна нарада районних служб, представників територіальних громад з питань забезпечення учасників АТО земельними ділянками.

Розпочинаючи нараду Микола Петрович закликав всіх присутніх спілкуватись в діалозі питання-відповідь та надав слово начальнику відділу у Путильському районі головного управління Держгеокадастру в Чернівецькій області Миколі  Самборському.

Вислухавши всі підняті питання Микола Іванович детально, з посиланням на чинне законодавство та Земельний Кодекс України розповів про процедури, механізми та шляхи отримання, порядок державної реєстрації земельних ділянок учасниками АТО, а також доповів про наявні земельні ділянки в межах області, які пропонуються учасникам АТО.

В подальшому учасники наради висловлювали свої проблемні питання, які виникають у сфері земельних відносин при наданні адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Взявши до відома підняті питання, очільниця центру Людмила Мойсик також зі свого боку доповіла про стан справ з питань надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Поряд з тим представники земельних фірм, які працюють на території району, висловлювали свою готовність у допомозі вирішення земельних питань, що стосується виготовлення документації на земельну ділянку для учасників АТО та запевняли у безперечній співпраці.

Насамкінець Микола Петрович закликав всіх присутніх до тісної співпраці між собою, сумлінному виконанню своїх функціональних обов’язків на кожному рівні, починаючи від землевпорядника в сільській раді і так далі.

 

 

  •  
-