Відбулась робоча виїзна нарада щодо належної підготовки до мистецького проекту «Море можливостей на горі Томнатик»

14.06.2018 | 10:56
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Вчора, 13 червня, на Путильщину з робочим візитом завітали високоповажні гості голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк,  начальник  Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, начальник служби автомобільних доріг в Чернівецькій області Ігор Гах, директор дочірного підприємства «Чернівецький облавтодор» Володимир Мицька, начальник відділу з питань туризму обласної державної адміністрації Володимир Фурдига, директор Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук. 

Зустрічали гостей голова районної державної адміністрації Микола Савчук, голова Селятинської об’єднаної територіальної громади Валерій Полянчук, директори ДП «Путильський лісгосп» Петро Фрей та ДП "СЛАП Карпатський держспецлісгосп" Василь Бурак.

Головною метою зустрічі було обговорення проведення на належному рівні мистецького фестивалю «Море можливостей на горі Томнатик», його популяризація та розвиток.

Розпочинаючи робочу нараду Олександр Георгійович окреслив основні моменти, які потрібно  першочергово зробити. «Перше, що нам потрібно зробити -  це ремонт  під’їзної дороги, благоустрій території та приміщень, які знаходяться на місці, визначити порядок використання землі,  план забудови території для її розвитку» - зауважив він.

Окрім цього, в ході обговорення учасниками оглянуто стан куполів, обумовлено основні організаційні питання щодо розміщення та облаштування сцени, визначення орнаменту, яким буде розписаний купол, потребу коштів, які необхідні для цього. Також розглянуто ряд підготовчих та організаційних питань - це встановлення будівельної риштовки, проживання, харчування художників, підключення до електромережі, підвіз та розміщення гостей свята, облаштування місць відпочинку, забезпечення виїзної торгівлі, благоустрій території, забезпечення правопорядку та присутності всіх служб на час проведення дійства з метою забезпечення безпеки на святі.

За підсумками обговорення  прийнято відповідні рішення та дано доручення.

  •  
-