Відбулась апаратна нарада

02.04.2018 | 14:13
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Питання ремонту дорожнього полотна, контролю за санітарною очисткою територій населених пунктів, виконання соціально-економічних показників району, впровадження в районі освітньої та медичної реформ та низку інших важливих питань розглянуто сьогодні у ході проведення апаратної наради.

«Питання відновлення дорожнього покриття вимагає від нас негайного реагування», - зауважив, у ході проведення апаратної наради, голова райдержадміністрації Микола Савчук. Прокоментував ситуацію в дорожній сфері очільник філії «Путильський райавтодор». Сергій Пукало зазначив, що вже з 3 квітня, з початком відновлення роботи асфальтного заводу, працівники зможуть приступити до виконання ремонтних робіт на автошляхах району. Питання на часі, а тому Микола Петрович доручив очільнику філії щодня інформувати про результати здійсненої роботи.

Захаращеність непотребом навколишнього середовища викликає занепокоєння та потребує негайного втручання відповідних органів району. Очільник виконавчої влади доручив управлінню Держпродспоживслужби колегіально, за участю представників інших служб, реагувати на факти порушення адміністративного законодавства, недодержання екологічних норм, проводити виїзди в населені пункти з метою виявлення стихійних сміттєзвалищ, і відповідно застосовувати до винних штрафні санкції.

За результатами минулого року обумовлено рейтингові показники соціально-економічного розвитку. «Район за підсумками минулого року зайняв передостанні місця. Звісно це негативний фактор, однак є такі чинники, на які ми не можемо вплинути об’єктивно – це залучення до району іноземних інвестицій, збільшення фінансування окремих сфер, однак є такі показники, які можна виправити, предметно попрацювавши над ними», - даючи оцінку ситуації проаналізував голова районної державної адміністрації. На найближчий час заплановано провести робочу нараду для вжиття заходів.

В продовження теми Микола Савчук запропонував керівникам окремих підрозділів активніше  налагоджувати взаємовигідні зв’язки із регіональними фондами, які завдяки залученню коштів Євросоюзу, на обласному рівні реалізовують програми, гранди в різних сферах. «Безумовно така участь передбачає співфінансування із районного бюджету, тим не менш це тільки 10 відсотків від загальної суми. Попри те ми б могли закрити багато проблемних питань - це і реконструкція літературної частини музею садиби Ю.Федьковича, і облаштування пунктів пропуску, і ще багато інших проблемних питань», - додав керівник району.

Наразі в державі впроваджуються медична та освітня реформи, що передбачають нові новаторські підходи у взаємозв’язках лікаря та пацієнта, запровадження з 1 вересня нової української школи. За участю керівників освітньої та медичної галузей району обговорено фінансову та технічні сторони, наявні для цього фінансові можливості місцевого бюджету.       

  •  
-