Відбулась апаратна нарада

11.06.2018 | 11:17
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

У ході апаратної наради, яку провів сьогодні голова районної державної адміністрації Микола Савчук обумовлено впровадження в районі реформ, які нині активно реалізовуються на державному рівні.

Зокрема, це створення інклюзивного центру в рамках запроваження інклюзивної освіти, реалізації концепції Нової української школи. За словами очільника райдержадміністрації, ці та інші питання були підняті на нараді, що пройшла 8 червня під керівництвом губернатора буковинського краю Олександра Фищука.

Микола Петрович також зупинився на нововведеннях в медичній сфері, зокрема, в частині укладення пацієнтами декларацій про обслуговування із сімейними лікарями. Ситуацію прокоментувала головний лікар КЗ «Путильський центр первинно-санітарної допомоги» Світлана Пилипко. Вона зокрема зазначила, що вже укладено із лікарями близько тисячі декларацій. Користуючись нагодою, щоби активізувати процес, Світлана Петрівна закликала присутніх очільників структурних підрозділів разом із трудовими колективами навідатись до центру та визначитись із вибором сімейного лікаря.

Разом з тим мова велась про монетизацію субсидій, актуального для району питання ремонту та обслуговування в районі доріг державного значення.

Також обговорено підготовчі питання до проведення в районі урочистих заходів, з нагоди 100-річчя запровадження державної служби та районного, обласного етапів спартакіади державних службовців.   

  •  
-