Вчителі початкових класів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018/2019 навчальному році проходять спеціальні навчання

08.06.2018 | 12:39
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

Як інформують в відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, 4 червня 2018 року розпочала роботу третя очна сесія підготовки вчителів початкових класів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018/2019 навчальному році. Відповідно до регіонального графіка навчання вчителів Путильщини відбувається на базі Вижницького району. Навчанням охоплено 26 педагогів, які з 1 вересня розпочнуть роботу у Новій українській школі.

В перший день педагоги ознайомились з особливостями викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ», особливостями оцінювання навчальних досягнень учнів, педагогікою партнерства. Отримали практичні поради щодо організації освітнього середовища в умовах НУШ.

Другого дня ознайомились з формуванням духовних цінностей у молодшому шкільному віці, з основами інклюзивного навчання та з дослідженнями, соціальними навичками інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

6-7 червня педагоги району займалися на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту під гаслом «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі Нової української школи». В план навчання ввійшли питання плану в майбутнє крізь призму педагогіку  гри, освітнього потенціалу гри з LEGO, методики компетентнісного навчання «Шість цеглинок». Заняття провела тренер, вчитель початкових класів Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бонкало Жанна Василівна.

8 червня навчання буде продовжено на базі Вижницького району, де вчителі ознайомляться з конструктором навчальної програми, календарним плануванням. Закінчиться навчання захистом авторських розробок вчителів, після чого всі слухачі отримають сертифікати.

 

  •  
-