В закладах освіти та позашкілля проходять самозвіти керівників

08.06.2018 | 15:10
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

З 5 по 8 червня в районі проходять самозвіти керівників освітніх та позашкільних закладів, в яких поряд з громадськістю приймають участь керівники виконавчої влади району.

Згідно затверджено відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації графіку сьогодні, в рамках організованих колективних зборів перед громадськістю, головами батьківських комітетів звітували керівники Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Путильського ДНЗ, очільники закладів позашкілля  - ПЦДЮТ та ПРДЮСШ.

Перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький побував на зборах колективу Путильського дошкільного закладу. Керівник закладу Галина Поп’юк прозвітувала про здійснену впродовж 2017/2018 років діяльність закладу в частині забезпечення належного виховання дітей, ведення господарської діяльності та роботи, спрямованої на покращення функціонування закладу. Характеризуючи діяльність дошкільної установи Галина Василівна відмітила як досягнення, так і зупинилась на проблемах.

Слід зауважити, що нагальні до вирішення питання, які піднято під час звітування керівників будуть узагальнені відтак виконавча влада району працюватиме над їх вирішенням.

 

  •  
-