В Сергіївському СБК відбувся спільний концерт колективів району за участю оркерстру духових інструментів "Буковина" м. Чернівці

09.02.2018 | 12:18
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
false

В рамках  підведення підсумків роботи відділу культури райдержадміністрації за 2017 рік в Сергіївському сільському будинку культури відбувся спільний концерт колективів району за участю оркестру  духових інструментів «Буковина» з міста Чернівці.

Зал сільського будинку культури був переповнений вщент. Сельчани із захопленням споглядали концертні номери.

У програмі концерту прозвучали твори з репертуару: Michael Jackson, Louis Armstrong, TinaTurner, Andrea Bocelli, The Beatles, відомі хіти: Bigtime, Vivoperlei, Історія кохання, Бесаме мучо, латиноамериканські ритми, найвідоміші композиції українських композиторів, так звані попурі на теми різних популярних мелодій.

Виконання було бездоганним як у технічному, так і художньому сенсах. До того ж, супроводжувалося цікавими, синхронними рухами музикантів, вишуканими, образними жестами диригента.

До складу оркестру включені такі музичні інструменти: труби, саксофони, кларнети, тромбони, тенори, баритони, туби, гітари (бас, ритм), ударна установка. Майстерне аранжування виконаних творів здійснив Мирослав Гуцул.  

Глядачі з великим задоволенням аплодували та ще довго не могли відпустити оркестр, який на завершення  зіграв на біс.

  •  
-